Opravy a renovace alu kol

Opravíme Vám

  • Koplé ALU kola
  • Odštíplé ALU kola
  • Škrábance na ALU kolech
  • Leštění ALU kol
  • Renovace laku

Že máte třeba jen lehce škrábnuté, kopnuté a nebo dokonce snad daleko více poškozené jako třeba odštípnuté či jinak deformované alu kolo na svém plechovém miláčkovi?! Samozřejmě že to vadí, ale jsme tady teď kdo?! Jsme tady teď my, PNEU - MAGIKA, abychom Vám s tímto problémem pomohli. Dokážeme opravit a srovnat téměř jakkoliv poškozené a poničené alu kola a to ve všech velikostech.

Rovnání alu kol

Kola máte koplé nebo nějak jinak poškozené ( chybějící část - odštípnuté ) Kola mohou být koplá zevnitř a to lehce ( cena od - 500kč / ks ), nebo více s tím že jsou prasklé a musí se zavařit a srovnat ( cena od - 1.000kč / ks ), z venku jak jsou paprsky a to je složitější, protože v paprskách je to kolo pevnější a proto je to i náročnější na opravu ( cena od - 750kč / ks ). Na kole se Vám odštípnul kousek, tak i ten dokážeme navařit ( cena od - 1.000kč / ks ) podle velikosti poškození.

Změna barvy a renovace alu kol

Kola máte rovné, ale jsou už oprýskané a nebo by jste je chtěli změnu barvy!? Žádný problém, to dokážeme vyřešit. Kola Vám nastříkáme do jakékoli barvy jakou si vyberete! Cena nástřiku alu kola je 500 - 1.500 kč / ks Cena závisí podle členitosti paprsku a náročností práce na alu kolech. (ceny dle dohody). V ceně je započítaná kompletní práce na kole a to i zatmelení drobných oděrků a škrábanců, dále je v ceně započítaná i barva. My používáme standartně stříbrnou, s jemným i hrubým zrnem, ale není problém aby jste si sami určili. Pokud máte jen malé škrábance, tak i ty dokážeme zastříknout do stracena.

Komaxitování alu kol

Než se kola nakomaxitují musejí se nejdříve zbavit veškeré nečistoty, barvy a to opískováním a nebo nově a to navíc více šetrněji k diskům je chemickým odlakováním. Při komaxitování musí být alu kolo nebo pl.disk čistý - bez barvy, kompletně celé i zevnitř (cena pískování 300kč/ks)(chemické odlakování 500kč/ks). Komaxitováním také nabízí velkou škálu barev. Komaxituje se přímo na čisté kolo a tak je barva velice odolná proti oděru. Cena komaxitování od 4.000kč/sada  cena záleží na velikosti kol a jejich poškození. V ceně je započteno pískování, nebo chemické odlakování.

cena komaxitování 4ks disků  =  4 - 5.000kč/sada (podle velikosti kol a náročnosti pro lakování.

Délka každého z těchto úkonů je cca 7 pracovních dní. Jinak dle domluvy. Ceny i časy těchto úkonů jsou jen orientační to podle náročnost a velikosti kol. Na bazarových kolech si můžete udělat obrázek jak jsme schopni vám kola dát do pořádku.  Za nás mluví hotová práce. Poradíme, napište si na e-mail info@pneu-magika.cz


Leštění alu kol

Kompletní strojní leštění celých kol (4 ks):

13"–15" 10.000 Kč
16"–17" 12.000 Kč
18" 13.000 Kč
19"–20" 14.000 Kč
21"–22" 15.000 Kč

Příplatky:

Vícedílná kola 2.000 Kč
Středové pukličky 1.500 Kč
Centrální matice 1.500 Kč

(Cena zahrnuje zabroušení lehčích odřenin. V případě většího poškození kol bude oprava – rovnání, soustružení, popř. vaření – připočtena k ceně leštění.)

Vyleštění čelní pohledové části alu kol začíná na 2.000kč/ks

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POKUD SI SVÉ OPRAVENÉ ZBOŽÍ NEVYZVEDNETE DO ROKU PO DATUMU VYZVEDNUTÍ, ZBOŽÍ BUDE PRODÁNO Z DŮVODU MALÉ KAPACITY SKLADOVÁNÍ.

Děkuji za pochopení se s pozdravem  Klučka Aleš


Přihlášení

Registrace uživatele

Pneumatiky

Matice na Ford 12 x 1,5
Matice s podložkou k alu kolům pro Ford
Cena: 35 Kč
Podrobnosti

Matice na Ford 12 x 1,5
Matice s podložkou k alu kolům pro Ford
Cena: 35 Kč
Podrobnosti

Novinky a zajímavosti

Katalog produktů

BAZAR
ALU KOL

Opravy a renovace
ALU KOL

Rychlý vzkaz

Požadujete detailnější informace? Napište nám vzkaz.

TOPlist